شرکت مهندسین مشاور شارین ساخت بر اساس پیش‌بینی انجام شده در اساسنامه خود و به منظور گسترش فعالیت‌های برون‌مرزی خود و جذب مشتریان جدید، اقدام به تاسیس شعبه شرکت در شهر برنابی ایالت بریتیش کلمبیا کانادا نموده است. شعبه کانادایی شرکت با الهام از نام شرکت ایرانی، شرکت Sharin Construction نام‌گذاری شده است.

این شرکت به عنوان یک شرکت طراحی معماری مبتنی بر فناوری در خدمت بازار مسکونی و تجاری فعالیت خواهد کرد. رویکرد مشترک شرکت بر راه‌حل‌های آینده با پر کردن شکاف بین طراحی و فناوری متمرکز خواهد شد و پتانسیل جدیدی را در محیط‌های مبتنی بر داده باز می‌کند. 

این شرکت با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان رویکردی یکپارچه برای طراحی مسکونی در پیش خواهد گرفت. این شرکت محیط‌های سفارشی را برای سبک‌های زندگی متمایز ایجاد می‌کند و این دیدگاه را از مفهوم کلی پروژه تا بهترین جزئیات معماری یکپارچه می‌کند. علاوه بر این، فعالیت تجاری شرکت شامل معماری، طراحی داخلی و برنامه ریزی برای ارائه راه حل های طراحی جامع متناسب با نیاز مشتریان به مشتریان خواهد بود.

شایستگی اصلی شرکت  مبتنی بر همکاری بین تیم طراحان شرکت ایران و کارشناسان شرکت مستقر در کانادا با مجموعه‌ای از پروژه‌های شناخته شده از طراحی و توسعه در مقیاس بزرگ منطقه ای و بین المللی تا چندین پروژه با کاربری مختلط شهری می‌باشد. رویکرد منحصر به فرد شعبه کانادا به معماری به آنها کمک کرده تا فضاهای الهام بخش را شکل دهند. کارشناسان مستقر در دفتر کانادا به فرآیند طراحی و محاسبات کمک خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که اقدامات کلیدی طراحی منجر به کاهش هزینه ها و در عین حال بهبود پایداری کلی یک پروژه می شود. علاوه بر این، ترکیب عناصر طراحی غیرفعال مورد استفاده توسط کارشناسان شرکت به کاهش ردپای کربن در طول ساخت و ساز و طول عمر عملیاتی سازه کمک خواهد کرد. همچنین شعبه کانادا از شبکه تجاری پربار ایجاد شده توسط شرکت اصلی خود طی سالها فعالیت استفاده خواهد کرد. علاوه بر همکاری در مرحله طراحی، این شرکت از حمایت مالی مستمر از سوی دفتر مرکزی بهره‌مند خواهد شد.

اعضای تیم طراحی شرکت مستقر در کانادا رویکردی جامع به فرآیند طراحی خواهند داشت. اعضای تیم طراحی به ارائه خدمات حرفه‌ای طراحی سبز با کمک تیم مستقر در ایران برای برآوردن نیازهای مشتریان، پایبندی به پارامترهای بودجه و برنامه مشتریان، و ارائه راه حل های قابل ساخت که فضاهای کاربردی را با زیبایی شناختی غنی ایجاد می کند، اختصاص داده اند.

خدمات شعبه کانادایی شرکت شامل موارد زیر خواهد بود:

• مفهوم سازی

• معماری

• طراحی داخلی

• برنامه ریزی و مشاوره

• تجسم سه بعدی و چهار بعدی

• تمرین دیجیتال

• طراحی پایدار

• مهندسی سازه

fa_IRPersian